Dopłata do odszkodowania OC

Kolizja drogowa zdarzyła się najprawdopodobniej każdemu z Was. Z pozoru sprawa wygląda na nieskomplikowaną. Jest sprawca, spisujecie stosowne oświadczenie, zgłaszacie szkodę w Towarzystwie Ubezpieczeniowym sprawcy. Ubezpieczyciel sporządza kosztorys naprawy i……….. zaczynają się problemy. Kwota bezsporna z kosztorysu nie wystarcza na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed kolizji lub kwota nie odpowiada rzeczywistym kosztom naprawy Twojego pojazdu. Mamy na to rozwiązanie, którym jest Dopłata do Odszkodowania.

Najczęstsze sposoby zaniżania odszkodowania

 • Zaniżone stawki roboczo-godziny.
 • Stosowanie nieuzasadnionych rabatów.
 • Uwzględnianie w kosztorysach tańszych zamienników części.
 • Warunkowanie ewentualnej dopłaty po przedstawieniu szeregu dokumentów.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe to firmy, generujące ogromne zyski wypłacające odszkodowania w ramach prowadzonego przedsiębiorstwa. Nie zależy im na wypłacie kwoty odpowiadającej rzeczywistym kosztom naprawy. Działają szybko. Zgłoszenie-oględziny-wydanie decyzji-wypłata. Pieniądze są już na Twoim koncie. Ubezpieczyciele uważają sprawę za załatwioną, a Ty zostajesz z kwotą bezsporną która w żaden sposób nie pozwala na przywrócenie pojazdu do stanu sprzed wypadku. Otrzymanie kwoty bezspornej z TU nie musi powodować, że sprawa jest automatycznie zamknięta i nie możemy otrzymać dodatkowych pieniędzy.

Odkup i dopłata do przyznanego przez TU odszkodowania jest rozwiązaniem, którego szukałeś. Szybki, prosty i bezpieczny sposób uzyskania, w dogodny dla Ciebie sposób dodatkowej gotówki. Bez straty nerwów, czasu i pieniędzy, które należy zaangażować podczas sporu z ubezpieczycielem. Skup odszkodowania daje poszkodowanemu możliwość uzyskania w ciągu kilku dni dodatkowych pieniędzy, które są dopłatą do uzyskanego już odszkodowania. Odkupienie szkody i dopłata gotówki poszkodowanemu, daje naszej firmie podstawę, aby dochodzić odpowiedniej kwoty roszczenia z Towarzystwem Ubezpieczeniowym na drodze postępowania sądowego

Jak to działa ? Co musisz zrobić decydując się na nasze usługi ?

 • Wyślij poprzez formularz kontaktowy na stronie lub przez e-mail kosztorys naprawy swojego pojazdu.
 • Na jego podstawie, nasi niezależni rzeczoznawcy bezpłatnie analizują i weryfikują wszystkie stawki przyjęte przez TU.
 • W ciągu kilku dni informują klienta o należnych mu pieniądzach.
 • Do Ciebie należy decyzja czy zgadzasz się z wyceną naszych specjalistów i czy chcesz skorzystać z naszych usług.
 • Pamiętaj, że analiza i weryfikacja Twojej szkody jest zawsze BEZPŁATNA.
 • Dopłata do odszkodowania przekazywana jest niezwłocznie klientowi, w dogodnej dla niego formie.
 • Procedura odkupu odszkodowania jest całkowicie bezpłatna i bezproblemowa dla poszkodowanego. Pozwala, w krótkim czasie uzyskać dopłatę do odszkodowania i gwarantuje szybkie zakończenie likwidacji szkody.